Obserwatorzy

25 kwietnia 2013

Manhattan Rock Topia Nr.2

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować lakier, który otrzymałam do przetestowania od drogerii ezebra.pl

Długo czekał aż go przetestuję, oj długo;) I teraz żałuję! Bo lakier ma kolor uniwersalny, dobrze się w nim czuję w każdej sytuacji i w każdym stroju.

Przyznam, że to dopiero drugi lakier w mojej kolekcji z firmy Manhattan, ale jestem zadowolona, zresztą same zobaczcie:I trochę spraw technicznych:

Lakier pochodzi z serii Rock Topia, jest to lakier półmatowy, o kolorku numer 2- beżowym. Zamknięty jest w buteleczce o pojemności AŻ 11ml. Pędzelek jest klasyczny, miękki, dobrze pokrywa płytkę paznokcia, nie smuży. Konsystencja lakieru jest w sam raz, ani za rzadka, ani za gęsta, nie brudzi skórek. Do pełnego krycia potrzeba dwóch cienkich warstw, czyli moim zdaniem standardowo jak przy większości lakierów. Schnie w piorunującym tempie- 10 minut i mogłam wykonywać wszystkie czynności bez zamartwiania się o wykonany manicure:) Bez pokrycia utwardzaczem wytrzymał 3 dni bez odprysków, jedynie ze startymi końcówkami. Pokryty dodatkowo utwardzaczem nosiłam tydzień, aczkolwiek końcówki również były starte. Zmywanie lakieru również jest bezproblemowe, bez przebarwień na płytce paznokcia. 

Zdecydowanie skradł moje serce, bo pasuje na wszystkie okazje, a jak potrzebuję coś na wyjście i nie chce mi się specjalnie przemalowywać paznokci to dodaję brokat:


Prawda, że kolor uniwersalny? Ten lakier oraz resztę asortymentu drogerii możecie zobaczyć TU.

Jak Wam się podoba? 

7 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, motywuje mnie on do dalszego działania;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...