Obserwatorzy

28 października 2013

Art Scenic Eveline

W dziedzinie podkładów jestem odrobinę laikiem, ponieważ wcześniej kosmetyki tego typu używałam tak naprawdę od święta, a na co dzień wystarczający był dla mnie dobry, matujący puder w kamieniu. Podkładami zaczęłam tak naprawdę interesować się dopiero w styczniu tego roku, przez co zaczęłam regularnie się malować:) Póki co w kosmetykach tego typu wybredna chyba nie jestem- po prostu ma ładnie matować skórę, nie uwidaczniać porów skóry, nie ciemnieć z upływem dnia i nie tworzyć efektu maski :D

Dzisiaj kilka słów o podkładzie Art Scenic który otrzymałam w paczce od Eveline Cosmetics.


Jest to podkład matująco-kryjący, w kolorze kości słoniowej. Miałam problem przy wyborze koloru, jednak ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Teoretycznie kolor ten powinien być jasny, jednak tak jak się spodziewałam okazał się skoro ciemniejszy i idealnie stapia się z kolorytem mojej cery:)


Zamknięty jest w wygodnej tubce mieszczącej 30ml podkładu. Konsystencja jest idealna do rozprowadzania zarówno pędzlem jak i gąbeczką bądź palcami, przez to że jest dość śliska, ale też niezbyt lejąca. Zapach delikatny, przyjemny dla nosa zdecydowanie umila stosowanie kosmetyku:)


Podkład rzeczywiście kryje niedoskonałości, jednak nie tworzy efektu maski. Nie zauważyłam również żeby podkreślał suche skórki czy uwidaczniał rozszerzone pory. Po nałożeniu na twarz idealnie dopasowuje się do skóry, nie ciemnieje z upływem czasu. Jedyny minus jaki widzę, to jego efekt matujący, który w moim przypadku nie trwa dłużej niż 15 minut po nałożeniu... Na szczęście dobry puder matujący radzi sobie z tym problemem. Nie znika z cery z upływem czasu, czego dowody można zauważyć podczas demakijażu:)

A tak prezentuje się po nałożeniu na twarz: (na zdjęciu przed ukazane najbardziej problematyczne miejsce)

                                        przed                                                     po

Na zdjęciu sam podkład, bez przypudrowania:)
Bardzo mi się podoba efekt jaki można osiągnąć za pomocą tego podkładu:)

A Wy Piękne znacie ten podkład?

3 komentarze:

  1. Mam też go i polecam chociaż nie wiem co się z nim stało ale ostatnio się popsuł troszkę wcześniejsza wersja była lepsza ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, motywuje mnie on do dalszego działania;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...