Obserwatorzy

22 stycznia 2014

Co u mnie + prośba o porady:)

Cześć Dziewczyny!
Już jakiś czas temu wspominałam, że problemy osobiste (zresztą i zdrowotne) nie pozwalają mi w pełni uczestniczyć w blogowym życiu. Niestety, powróciłam na krótko, po czym znowu zniknęłam- pojawiam się i znikam. Dziękuję, że mimo tego pozostajecie ze mną, dziękuję też za te kilka maili z pytaniami co ze mną :) Nie zamierzam zawieszać ani kasować bloga. Powoli wszystko się układa, choć nie jest tak jakbym chciała żeby było... Nie poddaję się i walczę, w końcu wygram ;)

To, że nie pisałam, nie oznacza że wcale mnie tutaj nie było- przeglądałam Wasze blogi, czytałam posty, choć nie uczestniczyłam w blogowym życiu, byłam tu regularnie :) Nie będę kolejny raz pisać, że wracam, bo nie jestem w stanie tego obiecać. Pewne jest to, że więcej nie zniknę na tak długo, bo uświadomiłam sobie, że to miejsce, jest dla mnie prawdziwą odskocznią od szarej rzeczywistości i że jest czymś co sama tworzę i dlatego zamierzam o to dbać.

Od momentu założenia bloga minęło już prawie półtora roku i przez ten czas nie ma co ukrywać, sporo się zmieniło. Z obecnego wyglądu jestem zadowolona (nie zwracając uwagi na ucięty nagłówek;)), jednak zależy mi na tym, żeby bardziej spersonalizować nazwę bloga, jednocześnie nie tracąc wszystkich czytelników. Jeśli któraś z Was zna się na tym i jest chętna pomóc, to będę wdzięczna :) Zastanawiam się też nad przeniesieniem na własną domenę, nad czym zbieram się już długo, jednakże najbardziej zależy mi na tym, żeby bezboleśnie zmienić nazwę i nie stracić przy tym Was, czyli czytelników. Wszystkie rady mile widziane.

Także tak- najpóźniej w poniedziałek wracam do Was z postem, a tymczasem biorę herbatkę w łapki i idę na Wasze blogi :)

4 komentarze:

  1. Tak kombinowałam, tak kombinowałam, że usunęłam chyba niechcący komentarze, za co przepraszam- już nie majstruję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiulka na zmianie nazwy bloga niestety się nie znam :-) Sama boję się majstrować żeby czegoś nie przekombinować ;-) Jeżeli chciałabyś zmienić np. nałówek to w tej kwestii mogę pomóc łapkami osoby która tworzy grafiki ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czyli widzę, że zaczynamy razem od nowa :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, motywuje mnie on do dalszego działania;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...